Wyprawa

Budowa szałasu, rozpalanie ogniska bez zapałek czy zbudowanie noszy z gałęzi to nic skomplikowanego. Jednak dzisiaj coraz więcej zarówno dzieci jak i dorosłych nie wie co to jest namiot, nie wie na czym polega zdrowa rywalizacja i zespołowe wsparcie. Coraz więcej dzieci i młodzieży dorasta z przeświadczeniem, że grill czy dobra zabawa bez alkoholu nie mogą się udać. A tata? Tata to ktoś kto pracuje za granicą bo „musimy mieć duży dom”. Oczywiście w tym ostatnim nie ma nic złego gdy mężczyzna wyjeżdża do pracy nie zostawiając najbliższych samych w domu.

„Duży dom” to nie to samo co PIĘKNY DOM, a ten drugi to miłość, bliskość, rodzina, z którymi nie da się porównać najbardziej „złotych klamek”.

Zapraszamy każdego mężczyznę z dziećmi do wspólnych wypraw, podczas których odkrywamy na nowo to o czym tak często się zapomina. Budujemy i rozwijamy więzi z naszymi dziećmi. Odrywamy je od ekranów by mogły zagrać w najlepszą grę na świecie – życie. Razem wkraczamy w najpiękniejszą przygodę jaką jest ojcostwo. 

WYPARAWA to spotkanie z Bogiem i darami jakie nam dał, to zabawa ale też budowa, tworzenie, bycie ze sobą. To także przełamywanie strachu i bezpiecznych barier.  Ale nasza wyprawa to coś więcej… to czas oddechu dla żony 😉 Choć mamy w programie i takie wyprawy, na które zabieramy nasze ukochane, by i one posmakowały dreszczyku emocji. 

Do zobaczenia!