Nasza ekipa

Ksiądz Piotr Wadowski

To od niego wszystko się zaczęło. Człowiek o wielkim sercu, pięknym umyśle i silnych nogach. Rowerzysta, podróżnik, odkrywca, z zamiłowania i zawodu piekarz. Od 10 lat ksiądz, który swoimi pasjami a przede wszystkim nieskończoną miłością do Boga i Maryi zaraża innych mężczyzn. Opiekun wielu rodzin, małżeństw i ojców z powołaniem. To ksiądz, który potrafiłby z godnością i wielkim zaangażowaniem odprawić Mszę św. nawet na Marsie. 

 

 

 

 

Lesław Barczyński 

Mąż i ojciec piątki dzieci: Laura 22 lata, Aleksander 10 lat, Jakub 4 lata, Adam i Ewa w niebie. Pomysłodawca utworzenia stowarzyszenia. Wcześniej jeden z inicjatorów wspólnych, męskich i ojcowskich spotkań oraz wyjazdów. Leszek kocha majsterkować, tworzyć i budować, jest grafikiem komputerowym i adminem naszej strony internetowej i stron social media. Uwielbia pracę z dziećmi, jest wykwalifikowanym opiekunem kolonijnym i instruktorem, jak sam mówi „mam papiery na opiekę” 😉 Organizator wydarzeń i większości przedsięwzięć w naszym stowarzyszeniu.  Jego drugim przyjacielem zaraz po Bogu jest św.Józef, który przyprowadził go w to miejsce. 

 

 

 

Sebastian Wańtuch 

Mąż i ojciec czwórki dzieci: Kacper 18 lat, Patryk 13 lat, odważna Maria 5 lata i Aurelia w niebie. To właśnie Sebastian i Leszek rozpoczęli podróż w tą wspólną przygodę ojcowską. Kocha rowery i podróże. Ma trzy podróże życia, dwie rowerowe na Camino de Santiago oraz Mediugorie a druga w pięknej, bożej rodzinie. Złota rączka, majsterkowicz, producent mebli. W naszym stowarzyszeniu jest facetem od zadań specjalnych i działania organizacyjnego. 

 

 

 

Ksiądz Paweł Łobaczewski 

To nie tylko doskonały gospodarz, który jako proboszcz naszej rodzinnej parafii Miłosierdzia Bożego troszczy się o lokalną wspólnotę ale także świetny przyjaciel a jednocześnie wsparcie duchowe naszego stowarzyszenia. Jako członek stowarzyszenia chce dbać o trwanie na obranej przez wszystkich katolickiej drodze, jako doświadczony psycholog chce służyć radą i pomocą wszystkim nie tylko ojcom ale i rodzinom.

 

 

 

Łukasz Frączkiewicz 

Mąż i ojciec piątki dzieci: Milena 11 lat, Grzegorz 9 lat, Liwia 7 lat, Paweł 5 lata i Krzysztof w niebie. Ratownik medyczny z powołania. Prowadzi firmę szkoleniową dzięki czemu wiele naszych wydarzeń bogatych jest z szkolenia z pierwszej pomocy. Jest też nauczycielem w kilku szkołach. Łukasz to szafarz kochający Boga i ludzi. Prawdziwy brat i przyjaciel z ogromnym doświadczeniem w zakresie organizacji i zabezpieczeń wszelkiego rodzaju imprez także w naszym stowarzyszeniu. 

 

 

 

Bartosz Żukowski 

Mąż i ojciec trójki dzieci: Julia 12 lat, Ignacy 9 lat, Zofia 1 rok. Bartek to oaza spokoju. Jednak „cicha woda brzegi rwie”, pod płaszczem spokoju skrywa się ogrom energii do wszelkich działań. Prowadzi własną działalność a jednocześnie bardzo aktywnie dba o finanse naszego stowarzyszenia. To człowiek, który zastopuje gdy widzi zagrożenia ale poruszy do działania gdy widzi potencjał. Właściwy człowiek na właściwym miejscu a do tego świetnie reprezentuje nasze dzieła przed kamerami mediów światowych i lokalnych. 

 

 

 

Damian Kuczyński 

Mąż i ojciec dwójki dzieci: Leon 8 lat i Miłosz 5 lat. Wspaniały pomysłodawca i organizator. Prowadzi firmę marketingową.  Niezastąpiony podczas wielu ojcowskich wyjazdów. Zaangażowany od samego początku we wszelkie nasze, wspólne działania. 

 

 

 

 

 

Rafał Pompa

Mąż i ojciec trójki dzieci: Kamil 16 lat, Jan 11 lat, Ignacy 6 lat. Ratownik medyczny. Pełen świetnych pomysłów organizacyjnych w tematyce dziecięcej i młodzieżowej. Człowiek o wielkim sercu. Zaangażowanie i poświęcenie to jego drugie oblicze. Pierwsze to oczywiście mąż i tata. Gotowy do działania a przede wszystkim do modlitwy. Wspaniały przyjaciel. 

 

 

 

 

Tomasz Rzepniak 

Mąż i ojciec trójki dzieci: Monika 19 lat, Julia 16 lat i Filip 13 lat. Tomek jest elektronikiem i automatykiem. Jego praca zawodowa jest wymagająca ale to dzięki niej dużo podróżuje po świecie. Tak jak inni nasi bracia kocha dom, rodzinę i życie dlatego każdą wolną chwilę z zapałem angażuje w pracy przy realizacji planów naszego stowarzyszenia. Tomek to przede wszystkim prawa ręka stowarzyszenia w dziedzinie gastronomicznej i techniczej. U Tomka nie ma „że to że tamto”, jest akcja jest reakcja

 

 

 

 

Andrzej Pietrus

Mąż i ojciec trójki dzieci: Gosia 14 lat, Beatka  9 lat i Staś 5 lat,
Pracuje w dużej firmie gdzie spędza dużo czasu planując, raportując na wszystkie możliwe sposoby przychody i koszty firmy. Jednak każdą wolną chwilę poświęca dla rodziny, domu i działki. W naszym stowarzyszeniu to konstruktor wielu pomysłów, od propozycji po realizację. Jest dla nas iskrą motywującą. 

 

 

 

Damian Malicki

Mąż zwariowanej żony, tata trójki wspaniałych dzieci: 4-letniej Marty, 6-letniego Ryszarda i 10-latka Czesława. W pracy siedzi przed komputerem i rozwiązuje problemy systemowe, by ułatwić innym (zwłaszcza paniom) wirtualne zakupy. W domu najczęściej bawi i wygłupia się z dziećmi, spędza z nimi aktywnie czas oraz robi bałagan 😉
W Stowarzyszeniu jest wyważonym głosem rozsądku, wyszukuje inspirujących myśli biblijnych i innych na temat ojcostwa, które zamieszcza w postach na naszym profilu na FB i Instagrama. To także nasz łącznik z wieloma parafiami.
Drzemie w nim potencjał do wielu zadań.

   

Andrzej Ślusarczyk

Mąż i ojciec czwórki dzieci: Natan 7 lat, Noemi 5 lat, Szymon 3 lata, Anastazja 1 rok. Prowadzi własną firmę, zajmującą się serwisem urządzeń grzewczych oraz instalacjami sanitarnymi. Wolny czas spędza na
rodzinnych wycieczkach pieszych i rowerowych. Jako, że zajmuje się urządzeniami grzewczymi to i świetnie ogrzewa relacje w naszej ekipie. Jest też aktywnym przedstawicielem naszego stowarzyszenia w przygranicznym Gubinie!