Nasza ekipa

Ksiądz Piotr Wadowski

To od niego wszystko się zaczęło. Człowiek o wielkim sercu, pięknym umyśle i silnych nogach. Rowerzysta, podróżnik, odkrywca, z zamiłowania i zawodu piekarz. Od 8 lat ksiądz, który swoimi pasjami a przede wszystkim nieskończoną miłością do Boga i Maryi zaraża innych mężczyzn. Opiekun wielu rodzin, małżeństw i ojców z powołaniem. To ksiądz, który potrafiłby z godnością i wielkim zaangażowaniem odprawić Mszę św. nawet na Marsie. 

 

 

 

 

Lesław Barczyński 

Mąż i ojciec piątki dzieci: Laura 20 lat, Aleksander 8 lat, Jakub 2 lata, Adam i Ewa w niebie. Pomysłodawca utworzenia stowarzyszenia. Wcześniej jeden z inicjatorów wspólnych, męskich i ojcowskich spotkań oraz wyjazdów. Organizator wydarzeń i przedsięwzięć. Grafik komputerowy, opiekun naszej strony internetowej i aktywny działacz socialmedia. Jego drugim przyjacielem zaraz po Bogu jest św,Józef, który przyprowadził go w to miejsce. 

 

 

 

Sebastian Wańtuch 

Mąż i ojciec czwórki dzieci: Kacper 16 lat, Patryk 11 lat, odważna Maria 4 lata i Aurelia w niebie. To właśnie Sebastian i Leszek rozpoczęli podróż w tą wspólną przygodę ojcowską. Kocha rowery i podróże. Ma dwie podróże życia, jedna rowerowa na Camino de Santiago a druga w pięknej, bożej rodzinie. Złota rączka, majsterkowicz, producent mebli. W naszym stowarzyszeniu jest facetem od zadań specjalnych i działania organizacyjnego. 

 

 

 

Ksiądz Paweł Łobaczewski 

To nie tylko doskonały gospodarz, który jako proboszcz naszej rodzinnej parafii Miłosierdzia Bożego troszczy się o lokalną wspólnotę ale także świetny przyjaciel a jednocześnie wsparcie duchowe naszego stowarzyszenia. Jako członek stowarzyszenia chce dbać o trwanie na obranej przez wszystkich katolickiej drodze, jako doświadczony psycholog chce służyć radą i pomocą wszystkim nie tylko ojcom ale i rodzinom.

 

 

 

Bartosz Stachura 

Mąż i ojciec trójki dzieci: Jan 7 lat, Maja 3 lata i „dzidzia w brzuszku” 😉 Zaangażowany we wszelkie działania naszego stowarzyszenia, z zamiłowania majsterkowicz dzięki czemu doskonale sprawdza się jako dowódca naszych pomieszczeń biurowo – magazynowych. Jako konstruktor pracujący przy budowie czołgów a teraz oświetlenia dodatkowo pomaga w konstruowaniu naszej strony internetowej. Lider Ekstremalnej Drogi Krzyżowej Królowa Pokoju. 

 

 

 

Łukasz Frączkiewicz 

Mąż i ojciec piątki dzieci: Milena 10 lat, Grzegorz 8 lat, Liwia 6 lat, Paweł 4 lata i Krzysztof w niebie. Ratownik medyczny z powołania. Prowadzi firmę szkoleniową dzięki czemu wiele naszych wydarzeń bogatych jest z szkolenia z pierwszej pomocy. Łukasz to szafarz kochający Boga i ludzi. Prawdziwy brat i przyjaciel z ogromnym doświadczeniem w zakresie organizacji i zabezpieczeń wszelkiego rodzaju imprez także w naszym stowarzyszeniu. 

 

 

 

Bartosz Żukowski 

Mąż i ojciec trójki dzieci: Julia 11 lat, Ignacy 8 lat, Zofia 0 lat. Bartek to oaza spokoju. Jednak „cicha woda brzegi rwie”, pod płaszczem spokoju skrywa się ogrom energii do wszelkich działań. Pracuje, prowadzi własną działalność a jednocześnie bardzo aktywnie dba o finanse naszego stowarzyszenia. To człowiek, który zastopuje gdy widzi zagrożenia ale poruszy do działania gdy widzi potencjał. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. 

 

 

 

Damian Kuczyński 

Mąż i ojciec dwójki dzieci: Leon 6 lat i Miłosz 3 lat. Wspaniały pomysłodawca i organizator. Prowadzi firmę marketingową. Szybkie palce i procesor sprawiają, że wszelkie dokumenty stowarzyszenia w jego rękach nabierają mocy. Niezastąpiony podczas wielu ojcowskich wyjazdów. Zaangażowany od samego początku we wszelkie nasze, wspólne działania. 

 

 

 

 

Rafał Pompa

Mąż i ojciec trójki dzieci: Kamil 15 lat, Jan 10 lat, Ignacy 5 lat. Ratownik medyczny. Prowadzi własną działalność, w której organizuje dzieciom zajęcia z robotyki lego. Pełen świetnych pomysłów organizacyjnych. Człowiek o wielkim sercu. Zaangażowanie i poświęcenie to jego drugie oblicze. Pierwsze to oczywiście mąż i tata. Gotowy do działania a przede wszystkim do modlitwy. Wspaniały przyjaciel. 

 

 

 

Tomasz Rzepniak 

Mąż i ojciec trójki dzieci: Monika 18 lat, Julia 15 lat i Filip 12 lat. Tomek jest elektronikiem i automatykiem. Jego praca zawodowa jest wymagająca ale to dzięki niej dużo podróżuje po świecie. Tak jak inni nasi bracia kocha dom, rodzinę i życie dlatego każdą wolną chwilę z zapałem angażuje w pracy przy realizacji planów naszego stowarzyszenia. 

 

 

 

 

Andrzej Pietrus

Mąż i ojciec trójki dzieci: Gosia 13 lat, Beatka  8 lat i Staś 4 lata,
Pracuje w dużej firmie motoryzacyjnej gdzie spędza dużo czasu planując, raportując na wszystkie możliwe sposoby przychody i koszty firmy. Jednak każdą wolną chwilę poświęca dla rodziny, domu i działki. W naszym stowarzyszeniu to konstruktor wielu pomysłów, od propozycji po realizację. Jest dla nas iskrą motywujacą.