Spotkanie

Książka… film… czasopisma… audycje… Jest dziesiątki źródeł, w których mężczyzna może odnaleźć odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości. Wielu facetów chcących poprawić swoje relacje z żoną, stać się lepszymi ojcami sięgają do takich źródeł a te często są prawdziwą kopalnią wiedzy. Sięgając do materiałów stworzonych przez ludzi doświadczonych, niekiedy „po przejściach” a do tego głęboko wierzących można rzeczywiście i profesjonalnie szkolić swoje męstwo, mężostwo i ojcostwo. Żadne jednak źródło nie zastąpi spotkania twarzą w twarz z drugim człowiekiem. SPOTKANIE to kolejny etap naszych działań mających na celu budowę nas samych. 

Zapraszamy każdego mężczyznę, każdego ojca do wspólnych spotkań by podzielić się wiedzą, wymienić doświadczeniem lub po prostu trzeźwo i otwarcie pogadać o tym co nas smuci, martwi, trapi ale też cieszy i daje szczęście. 

Przygotowujemy dla Was także cykle spotkań ze specjalistami, psychologami rodzinnymi, mówcami, osobami znanymi. To będą spotkania tylko dla mężczyzn ale także dla małżeństw i całych rodzin. 

Zapraszamy Was!