Idea

 

Kiedy organizowaliśmy podobną imprezę w Zielonej Górze, wielu mówiło:

„To się nie uda! Impreza bez piwa i koncertu wielkich gwiazd przyciągnie zaledwie kilku ciekawskich i znudzonych staruszków…” 

Wydarzenie przeszło nie tylko nasze oczekiwania ale przede wszystkim udowodniło niedowiarkom, że impreza o charakterze rodzinnym, bez używek i „znanych” punktów programu jest chciana i potrzebna. 

Dlatego wraz z naszymi współorganizatorami stawiamy przede wszystkim na:

  • wartości rodzinne 
  • naukę przez zabawę 
  • lokalność 

Pisząc lokalność mamy na myśli nie tylko produkty i usługi naszych, rodzimych producentów i handlowców ale przede wszystkim na lokalne zespoły, artystów, muzyków. Dla nas to oni są MEGA GWIAZDAMI bo oprócz świetnego wykonania doskonale bawią nas i są wśród nas. 

Nie bez znaczenia jest dla nas Bóg. Dlatego Jego miejsce podczas naszej imprezy jest najważniejsze. Tutaj spotykamy się z Nim i dla Niego. Jednak ideą imprezy jest też DLA KAŻDEGO toteż wszystkie nabożeństwa będą odbywały się w godzinach wieczornych i nocnych tak by każdy mógł w ciągu dnia skorzystać ze wspólnych zabaw, warsztatów i konkursów. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich od wybrzeża po góry. Wydarzenie jest skierowane do mieszkańców zachodniej Polski ale jeśli jesteś z Poznania, Warszawy, Białegostoku czy Suwałk i chcesz pobawić się razem z nami to…. PRZYJEDŹ!

Wróć do strony głównej Miasteczka >>> TUTAJ