Kaplica

Nasze życie jest pełne różnych wydarzeń. Spotykamy na swojej drodze różnych ludzi. A w tym wszystkim przewija się plan Boga, który potrafi te wszystkie wątki łączyć.

Również w naszym Ojcowskim Miasteczku zauważamy, że to wszystko co robimy, to tylko dlatego, że NASZ BÓG pragnął tego wydarzenia w Gubinie. Przez różne zabawy, integrację chcemy do Niego podprowadzać, jako źródła miłości.

W piątek będziemy przeżywać nabożeństwo pasyjne zakończone adoracją Krzyża z pieśniami i w ciszy.
W sobotę spotkamy Jezusa w modlitwie różańcowej, nabożeństwie odwagi i męstwa oraz adoracji Najświętszego Sakramentu.
W niedzielę wszystko zaczniemy od Mszy św., najpiękniejszego CUDU, w którym może uczestniczyć człowiek, by o godz. 15.00 przez koronkę do Bożego Miłosierdzia uwielbić Boga za dar zbawienia. Tę wdzięczność wyrazimy w Oratorium o Bożym Miłosierdziu wyśpiewanym przez Chór Beati Cantores z Głogowa.

W czasie adoracji Krzyża i adoracji Najświętszego Sakramentu będzie dla chętnych możliwość skorzystania ze spowiedzi. Naszymi orędownikami wydarzenia jest św. Józef i św. Maksymilian Maria Kolbe. Te dwie postaci będą ,,przewijały” się podczas różnych wydarzeń i konferencji. W związku z tym, że nasz Rodak ze Zduńskiej Woli przebywał na ziemi gubińskiej przez 3 miesiące, w Gębicach (10 km od Gubina), zanim trafił do obozu w Oświęcimiu, dlatego stworzymy fragment namiotu św. Maksymiliana, gdzie przy Jego relikwiach będzie można spotkać się ze Świętym, zawierzyć Mu swoje sprawy i poznać nieco historię tego miejsca.

Posługę muzyczną podczas nabożeństw pełnić będą nasi przyjaciele z zespołu ewangelizacyjnego Żar Miłości.

Żar Miłości

Żar Miłości – zespół ewangelizacyjny

Zapraszamy. Zobacz plan nabożeństw w szczegółowym programie wydarzenia TUTAJ

Wróć do strony głównej Miasteczka >>> TUTAJ