Pielgrzymka ,,Rowerowa misja – Maksymilian 47″ jest skierowana do OJCÓW z DZIEĆMI (zapisy do 8 sierpnia).
1 DZIEŃ-14 sierpnia
8.00 ZIELONA GÓRA OCHLA-kościół Najświętszej Trójcy-ŚWIDNICA-LETNICA PKP-GRABOWIEC-STERKÓW-WYSOKA-kościół Podwyższenia Krzyża Świętego (postój)-ŁAGODA-ŻARKÓW-CHOJNOWO-BOBROWICE-STRUŻKA-JANISZOWICE-kościół Niepokalanego Poczęcia NMP (postój)-PRZYCHÓW-WEŁMICE-GROCHÓW-KANIÓW-POLE-BIEŻYCE-kościół św. Maksymiliana Kolbe (ok. 15.30-16.00)
17.00 – BIEŻYCE – kościół św. Maksymiliana Kolbe –MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA
poczęstunek, nocleg w świetlicy wiejskiej (zabrać ze sobą: karimatę, śpiwór)
2 DZIEŃ-15 sierpnia
8.30 – BIEŻYCE – kościół św. Maksymiliana Kolbe –MSZA ŚWIĘTA
śniadanie
„10.30 BIEŻYCE-DOBRZYŃ-CHOCIEJÓW-STARGARD GUBIŃSKI-gra terenowa ,,Maksymilian Misja 47″-GĘBICE-ruiny kościoła, pomnik (ok. 12.30)
kiełbaska z ogniska + zupa (możliwe, że się uda załatwić)
Jeżeli będzie bus z przyczepką, wówczas pakowanie rowerów i powrót do Zielonej Góry autobusem.
lub rowerem do Gubina na dworzec kolejowy i dalej pociągiem do Zielonej Góry (zostanie zamówiony wagon dla rowerów)
KOSZT UCZESTNICTWA:
wpisowe 20zł/osoby
+koszt biletu na powrót dla uczestnika i dla roweru (cena zostanie podana 8 sierpnia, gdy będzie koniec zapisów i będziemy wiedzieli ile mamy uczestników)


