Kierunek – Ojcostwo

Kierunek – Ojcostwo” to cykl spotkań warsztatowych dla ojców chcących pogłębiać swoją rolę w rodzinie i wychowaniu dziecka. 

Kierunek – Ojcostwo” to konkretne działania w rozwoju siebie i swojego ojcostwa. 

Spotkania poprowadzi psycholog rodzinny Katarzyna Piosik – Łobaczewska

 
Jestem psycholożką w trakcie szkolenia do Certyfikatu Psychoterapeuty i Doradcy Systemowego Wielkopolskiej Szkoły Psychoterapii Systemowej. Swój rozwój zawodowy koncentruję wokół filozofii Rodzicielstwa Bliskości oraz NVC (Porozumienia bez Przemocy). Korzystam z wiedzy Self-Reg – metody samoregulacji opartej na poszukiwaniu w stresie przyczyn niewłaściwych zachowań dzieci oraz ich problemów w relacjach. Fascynują mnie Mikrokręgi, jako sposób szukania rozwiązań konfliktów między dziećmi, w którym nie ma winnego oraz ofiary. Na co dzień wspieram osoby dorosłe, młodzież i dzieci oraz osoby pracujące z dziećmi w budowaniu relacji opartej na szacunku, uważności i zaufaniu. 

Cykl składa się z czterech spotkań odbywających się w ciągu 2021 roku. Szczegóły i terminy spotkań:

Plan spotkania:
18:00 – modlitwa, przywitanie i zapoznanie
18:30 – konferencja z warsztatem cz.1
19:30 – przerwa ciastkowo – kanapkowa
20:00 – konferencja z warsztatem cz.2
21:00 – zakończenie, modlitwa, dla chętnych spotkanie dyskusyjne
22:00 – pożegnanie

KOSZT

Koszt spotkań „Kierunek – Ojcostwo” w części został pokryty ze zbiórek darczyńców, dlatego prosimy o dodatkowe wsparcie, które umożliwi nam pokrycie wszystkich kosztów związanych z przeprowadzeniem tego spotkania. Proponujemy:

20 zł/ spotkanie
60 zł/ cykl 4 spotkań

 

Prosimy o dokonanie wpłat na konto stowarzyszenia. W nazwie przelewu prosimy podać tytuł spotkania lub „kierunek ojcostwo” w przypadku wyboru całego cyklu,. 

W związku z warsztatową formą spotkania ilość miejsc jest ograniczona – max 20 osób.

MIEJSCE

Planowanym miejscem spotkań jest parafialna salka konferencyjna przy siedzibie naszego stowarzyszenia i parafii pw Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze os. Kaszubskie 7 (os. Pomorskie). W związku z niepewną sytuacją sanitarną istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów w systemie zdalnym on-line lub mieszanym. Osoby korzystające ze spotkania w sali obowiązane są do przestrzegania zasad sanitarnych t.j. odkażanie rąk, zakładanie maski lub przyłbicy. Szczegóły i warunki będą przedstawione w specjalnym regulaminie przed wejściem do sali.

REJESTRACJA

 
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]