Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rykowisko – wyprawa ojcowska

3 września @ 5:00 pm - 5 września @ 3:00 pm

Po raz kolejny zapraszamy ojców wraz ze swoimi dziećmi na wyprawę weekendową, której elementem przewodnim są podchody jeleni podczas ich godów tzw. rykowisko

 

Jak przy każdej naszej wyprawie tak i tej towarzyszy temat dodatkowy. Tym razem poznamy tradycję myślistwa. Nie! Nie będziemy polować. Poznamy dokładniej gospodarkę lasu, dowiemy się czym się różni łowiectwo od kłusownictwa. Przyjrzymy się pracy leśników i myśliwych, ochronie środowiska leśnego i żyjących w nim dzikich zwierząt. 

 

W nocy uzbrojeni w niezbędny sprzęt optyczny i survivalowy rozejdziemy się w małych grupach w znane i nieznane zakamarki dzikiego ale pięknego lasu Nadleśnictwa Bytnica

Oczywiście nie zabraknie wspólnej modlitwy, polowych Mszy świętych, zabaw, kąpieli w krystalicznie czystym jeziorze, leśnych podchodów i łowienia ryb. Na każdego jak zwykle będą czekały niespodzianki. 

 

Koszt

Jedynym kosztem jest jak co roku:

  • własny transport
  • własna spiżarnia 
  • opłata za leśne pole namiotowe (ok. 40 zł/ pobyt/ rodzinę – dokładny i aktualny koszt podamy na miesiąc przed wyjazdem) 
  •  

W związku z charakterem wyprawy ilość miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do rejestracji możliwie szybko. 

Wyprawa ojcowska jest wspierana przez Urząd Miasta Zielona Góra

W związku z wolontariackim charakterem naszej działalności zachęcamy do wspierania tej jak i innych inicjatyw poprzez wpłacanie darowizn na nasze konto tytułem „darowizna na cele statutowe”. Organizacja tej imprezy wiąże się m.in. z zakupem dodatkowych sprzętów, pamiątek, nagród, drukiem plakatów i materiałów promocyjnych, są to dodatkowe wyjazdy i spotkania z instytucjami i osobami współpracującymi podczas takich imprez oraz wiele innych zabiegów. Każda złotówka Waszego wsparcia umożliwia nam realizację i ciągły rozwój tych wydarzeń. 

UWAGA! Lista uczestników jest kompletna. Rejestrujesz się na listę osób rezerwowych.

Zarejestruj się:

 
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Szczegóły

Start:
3 września @ 5:00 pm
Koniec:
5 września @ 3:00 pm

Organizator

Katolickie Stowarzyszenie Ojcostwo Powołaniem
Telefon:
793379300
Adres e-mail:
stowarzyszenie@ojcostwopowolaniem.pl

Miejsce wydarzenia

Kosobudz
Plaża
Kosobudz, lubuskie 66-620 Poland
+ Google Map